Nerezový mobilní elektrický zvedací vozík WP85L-SS-S-500
Zdvih 2000 mm, nosnost 85 kg, nohy rovné rovné 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 125 kg* |
| Zdvih: | 1600 mm |
| Celková výška: | 1940 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ, délka: | rovné, 500 mm |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 65 kg |
| Materiál: | nerezová ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 2000 mm, nosnost 85 kg, nohy rovné rovné 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 55 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 65 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 55 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1220mm, nosnost 85 kg, nohy středové délka 500 mm, elektrický zdvih, bez pološiny