Nerezový mobilní elektrický zvedací vozík WP85S-SS-S-650
Zdvih 1220mm, nosnost 85 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 2050 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 110 kg* |
| Zdvih: | 2050 mm |
| Celková výška: | 2390 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ, délka: | rovné, 650 mm |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 63 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1220mm, nosnost 85 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 55 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1220 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 500mm, elektrický zdvih, bez plošiny