Zdvih 1180 mm, nosnost 205 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 205 kg* |
| Zdvih: | 1180 mm |
| Celková výška: | 1560 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ, délka: | rovné, 500 mm |
| Baterie: | 4 x AGM (24 V - 18 Ah) |
| Hmotnost: | 86 kg |
| Materiál: | nerezová ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1600mm, nosnost 85 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1440 mm, nosnost 285 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600mm, nosnost 85 kg, nohy rovné středové 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 965 mm, nosnost 65 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1220mm, nosnost 85 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny