Zdvih 1180 mm, nosnost 205 kg, nohy středové délka 500 mm, elektický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 205 kg* |
| Zdvih: | 1180 mm |
| Celková výška: | 1560 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ, délka: | středové, 500 mm |
| Baterie: | 4 x AGM (24 V - 18 Ah) |
| Hmotnost: | 86 kg |
| Materiál: | nerezová ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1220mm, nosnost 85 kg, nohy středové délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 965 mm, nosnost 55 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 965 mm, nosnost 65 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1180 mm, nosnost 205 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny