Mobilní elektrický zvedací vozík WP205S-S-500
Zdvih 1180 mm, nosnost 205 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1560 mm, nosnost 205 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 205 kg* |
| Zdvih: | 1560 mm |
| Celková výška: | 1940 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ, délka: | rovné, 500 mm |
| Baterie: | 4 x AGM (24 V - 18 Ah) |
| Hmotnost: | 89 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1180 mm, nosnost 205 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 2050 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 965 mm, nosnost 55 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny