Zdvih 2000 mm, nosnost 180 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 180 kg* |
| Zdvih: | 2000 mm |
| Celková výška: | 2390 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ, délka: | rovné, 500 mm |
| Baterie: | 4 x AGM (24 V - 18 Ah) |
| Hmotnost: | 94 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1600 mm, nosnost 55 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1220mm, nosnost 85 kg, nohy středové délka 500 mm, elektrický zdvih, bez pološiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 55 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 65 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 65 kg, nohy rovné, elektický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1440 mm, nosnost 285 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny