Mobilní elektrický zvedací vozík WP125M-S-500
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1440 mm, nosnost 285 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 285 kg* |
| Zdvih: | 1440 mm |
| Celková výška: | 2000 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ, délka: | rovné, 650 mm |
| Baterie: | 1 x Li (48 V - 18 Ah) |
| Hmotnost: | 151 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1220mm, nosnost 85 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 965 mm, nosnost 55 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1440 mm, nosnost 285 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny