Zdvih 1440 mm, nosnost 285 kg,nohy rovné délka 850mm, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 285 kg* |
| Zdvih: | 1440 mm |
| Celková výška: | 2000 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ, délka: | rovné, 850 mm |
| Baterie: | 1 x Li (48 V - 18 Ah) |
| Hmotnost: | 155 kg |
| Materiál: | nerezová ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy středové délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 2000 mm, nosnost 85 kg, nohy rovné rovné 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1180 mm, nosnost 205 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny