Nerezový mobilní elektrický zvedací vozík WP125M-SS-S-650
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 55 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 55 kg* |
| Zdvih: | 1200 mm |
| Celková výška: | 1530 mm |
| Doba zvedání: | 120 mm/sec |
| Nohy - typ: | rovné |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 965 mm, nosnost 55 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny