Zdvih 1200 mm, nosnost 55 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 55 kg* |
| Zdvih: | 1200 mm |
| Celková výška: | 1530 mm |
| Doba zvedání: | 120 mm/sec |
| Nohy - typ: | šikmé |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 2000 mm, nosnost 180 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 65 kg, nohy rovné, elektický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 2050 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny