Vřeteno s kolečkem pro V-kolébku z nerez oceli
O60 mm, délka 500 mm, nosnost 80 kg
Zdvih 1600 mm, nosnost 55 kg, nohy středové, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 55 kg* |
| Zdvih: | 1600 mm |
| Celková výška: | 1940 mm |
| Doba zvedání: | 120 mm/sec |
| Nohy - typ: | středové |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 48 kg |
| Materiál: | nerezová ocel |
Specifické reference
Parametry
O60 mm, délka 500 mm, nosnost 80 kg
Zdvih 1560 mm, nosnost 205 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 65 kg, nohy středové, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1220mm, nosnost 85 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny