Mobilní elektrický zvedací vozík WP65M-A
Zdvih 1600 mm, nosnost 65 kg, nohy šikmé, elektický zdvih, bez plošiny
Zdvih 965 mm, nosnost 65 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 65 kg* |
| Zdvih: | 965 mm |
| Celková výška: | 1290 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ: | rovné |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 37 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1600 mm, nosnost 65 kg, nohy šikmé, elektický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 65 kg, nohy středové, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny