Nerezový mobilní elektrický zvedací vozík WP125S-SS-C-500
Zdvih 1220 mm, nosnost 125 kg, nohy středové délka 500mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 65 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 65 kg* |
| Zdvih: | 1200 mm |
| Celková výška: | 1530 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ: | rovné |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 39 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Zdvih 1220 mm, nosnost 125 kg, nohy středové délka 500mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 65 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 2000 mm, nosnost 85 kg, nohy rovné rovné 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 55 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny