Nerezový mobilní elektrický zvedací vozík WP285M-SS-S-500
Zdvih 1440 mm, nosnost 285 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 65 kg, nohy rovné, elektický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 65 kg* |
| Zdvih: | 1600 mm |
| Celková výška: | 1940 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ: | rovné |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 41 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1440 mm, nosnost 285 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 2000 mm, nosnost 85 kg, nohy rovné rovné 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 965 mm, nosnost 55 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny