Zdvih 1600 mm, nosnost 65 kg, nohy rovné, elektický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 65 kg* |
| Zdvih: | 1600 mm |
| Celková výška: | 1940 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ: | rovné |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Materiál: | nerezová ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1600 mm, nosnost 55 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1220mm, nosnost 85 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600mm, nosnost 85 kg, nohy rovné středové 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny