Zdvih 1600 mm, nosnost 65 kg, nohy šikmé, elektický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 65 kg* |
| Zdvih: | 1600 mm |
| Celková výška: | 1940 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ: | šikmé |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 50 kg |
| Materiál: | nerezová ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1440 mm, nosnost 285 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 65 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1440 mm, nosnost 285 kg, nohy rovné délka 850 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600mm, nosnost 85 kg, nohy rovné středové 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny