Nerezový mobilní elektrický zvedací vozík WP125M-SS-S-650
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600mm, nosnost 85 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 85 kg* |
| Zdvih: | 1600 mm |
| Celková výška: | 1940 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ, délka: | rovné, 650 mm |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 48 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
O60 mm, délka 500 mm, nosnost 80 kg
Zdvih 1220mm, nosnost 85 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1560 mm, nosnost 205 kg, nohy rovné délka 650 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 965 mm, nosnost 55 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 2000 mm, nosnost 85 kg, nohy rovné rovné 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny