Mobilní elektrický zvedací vozík WP55M-A
Zdvih 1600 mm, nosnost 55 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 2000 mm, nosnost 85 kg, nohy rovné rovné 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny.
| Nosnost: | 85 kg* |
| Zdvih: | 2050 mm |
| Celková výška: | 2390 mm |
| Doba zvedání: | 50/120 mm/sec |
| Nohy - typ, délka: | rovné, 500 mm |
| Baterie: | 2 x AGM (24 V - 9 Ah) |
| Hmotnost: | 60 kg |
| Materiál: | ocel |
Specifické reference
Parametry
Zdvih 1600 mm, nosnost 55 kg, nohy šikmé, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1200 mm, nosnost 65 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600mm, nosnost 85 kg, nohy rovné středové 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1440 mm, nosnost 285 kg,nohy rovné délka 850mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 1600 mm, nosnost 125 kg, nohy rovné délka 500 mm, elektrický zdvih, bez plošiny
Zdvih 965 mm, nosnost 65 kg, nohy rovné, elektrický zdvih, bez plošiny