RPJ Service - zvedací plošiny pro nepřetržité provozy

Plošiny pro nepřetržité provozy

V naší nabídce naleznete jednonůžkové zvedací plošiny EdmoLift, které jsou jednoduché, výkonné a všestranně použitelné. Usnadněte si manipulaci s materiálem!

HD zvedací plošiny

Jednonůžkové zvedací plošiny EdmoLift jsou největší skupinou v naší nabídce. Vybrat si můžete z mnoha různých typů, všechny jsou stejně přizpůsobivé, stabilní a ergonomické. Jednonůžková zvedací plošina vám bude jednoduchým, ale výkonným a všestranným pomocníkem.

Jak fungují nůžkové plošiny?

Nůžkové plošiny jsou jednoduché a všestranně použitelné, ale zároveň výkonné. Slouží k manipulaci s paletami, ale také k naložení těžkých materiálů. Nožnicové plošiny jsou jádrem nabídky EdmoLift. Jedná se o největší skupinu výrobků EdmoLift. Jsou to jednoduché nůžky dostupné v řadě designů, přičemž všechny jsou stejně flexibilní, stabilní a mají kvalitní ergonomické provedení.

Využití jednonůžkové zvedací plošiny

Jednonůžkový zvedací stůl se často používá jako nástroj pro manipulaci s materiálem přímo na podlaze výrobního závodu nebo jako pomocník k naložení nákladního vozu či dodávky na venkovní nakládací rampě.

Nůžková zvedací plošina je univerzální pomocník o chvályhodné nosnosti od 500 kg až do 10 000 kg, nabízející celou řadu výkonů a modelů. Díky tomu ji můžete využít prakticky pro jakoukoliv potřebu. Hlavními uživateli našich jednonůžkových zvedacích plošin jsou nejen průmyslové společnosti, ale tyto plošiny dodáváme také do distribučních center, skladů, obchodů, výrobních areálů a dalších provozoven.

Jaké jsou výhody nůžkové plošiny?

Nůžkové plošiny vyhoví většině požadavků a jsou všestranně použitelné. Jsou vysoce ergonomické, flexibilní a stabilní. Vybírat můžete z široké škály modelů a parametrů podle potřeb vašeho provozu. Součástí je komplexní příslušenství pro přizpůsobení nožnicové plošiny dle přání zákazníka. Plošiny jsou vybaveny bezpečnostními pádovými ventily a mechanickými zámky pro údržbu. Nosná plocha nevyžaduje údržbu. Standardní modely zahrnujovládání s možnosti naprogramovat různé funkce nůžkové plošiny.

Jak je zajištěna bezpečnost u nůžkových plošin?

U zdvihacích zařízení, a to i v případě nůžkových plošin, je základní podmínkou zajištění bezpečnosti práce. Nůžkové plošiny EdmoLift mají na všech čtyřech stranách bezpečnostní lišty proti skřípnutí. Pohyblivé součásti jsou instalované v bezpečnostní vzdálenosti, elektrický systém dosahuje stupně ochrany IP54. Plošiny obsahují 24 V DC řídící jednotku a spínací zařízení s nouzovým spínačem pro případ nebezpečí. Plošiny mají také ochranu proti přetížení.

Naše nabídka jednonůžkových zdvihacích stolů

Všechny modely ve skupině jednonůžkových zdvihacích stolů, které začínají na T (modely T), můžeme přizpůsobit specifickým požadavkům koncových uživatelů. Nůžkové plošiny řady T jsou vyráběné ve Švédsku a vyznačují se nejvyšší kvalitou. Pro příklad, ramena nůžek na většině zvedacích plošin řady T jsou vyrobena ze čtvercových tyčí KKR, aby byla zajištěna nejlepší podélná stabilita. Nožnicové plošiny v řady T jsou nejlepší volbou pro náročná použití.

Každá nůžková zvedací plošina může být dodávána v různých barvách a s řadou doplňků. V naší nabídce jsou také různé alternativy ovládání plošin, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly individuálním požadavkům zákazníka.

Nůžkové plošiny k použití do intenzivních prostorů

Většina modelů plošin může být upravena pro použití ve velmi intenzivních provozech. Funkčnost jednoduchých nůžkových zvedacích plošin lze vylepšit pomocí řady příslušenství. Vybírat můžete z široké nabídky doplňků, mezi které se řadí například: mobilní podvozek, sklopné plechy, bezpečnostní zábradlí, válečkové dopravníky nebo otočné stoly či nožní ovládací jednotky.

Před vlastním výběrem vhodné jednonůžkové zvedací plošiny zvažte všechny aspekty a podmínky, za kterých bude plošina ve vašem provozu fungovat. Technické údaje pro každý model naleznete na této stránce.

Nevíte si rady s výběrem zdvihací nůžkové plošiny?
Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Aktivní filtry