RPJ Service - nízkoprofilové zvedací plošiny tvaru U a E

Nízkoprofilové plošiny tvaru 'U' a 'E'

V naší nabídce naleznete nízkoprofilové zvedací plošiny EdmoLift, které zlepšují ergonomii práce, zvyšují flexibilitu a snižují náklady na instalaci. Rádi vám poradíme s výběrem!

Nízkoprofilové zvedací plošiny tvaru U a E

Nůžkové nízkoprofilové zvedací plošiny EdmoLift vám pomohou při manipulaci s těžkými předměty. Mají složenou výšku pouhých 80 mm, což zvyšuje jejich flexibilitu s ohledem na oblast aplikací a současně snižuje náklady na instalaci.

Zdvihací stoly, které dosahují takové extrémně nízké složené výšky, byly dříve považovány za kompromis mezi funkčností a designem. S nízkoprofilovým nůžkovým zvedacím stolem EdmoLift je tento kompromis minulostí.

Nízkoprofilová zvedací plošina EdmoLift dosahuje rovnocenné úrovně funkčnosti v porovnání s konvenčním nůžkovým zvedacím stolem od EdmoLift. Díky novému designu a konstrukci je nůžková zvedací plošina s nízkým profilem lepší než předchozí modely a jedna z nejlepších na trhu se zvedacími plošinami. Tato plošina je vyrobena ve špičkovém pracovišti a během výroby je používána laserová technologie.

Naše nabídka nízkoprofilových zvedacích plošin

V naší nabídce naleznete komplexní výběr nůžkových zvedacích plošin podle vašich potřeb, s různými designy i modely. Vybírat můžete z plošin o nosnosti od 600 kg až do 2 000 kg a rozsahu zdvihu od 630 mm do 970 mm.

Modely ve tvaru U nebo E jsou vhodné pro manipulaci s paletami pomocí ručního paletového vozíku. Obdélníkové nízkoprofilové zvedací plošiny lze vybavit nájezdovou rampou, pro případ nakládání ručního paletového vozíku nebo jiného zařízení s kolečky.

Tyto nůžkové zvedací stoly nabízíme v různých barvách, s řadou různých doplňků nebo řídicích jednotek. Dodáme vám zvedací plošinu šitou na míru vašim potřebám a požadavkům. K plošinám můžete zvolit potřebné příslušenství, například: nožní ovládací jednotku, agregát s napájením 230 V nebo koncový spínač.

S nízkoprofilovou nůžkovou zvedací plošinou EdmoLift má obsluha náklad vždy ve správné pracovní výšce, což napomáhá dosáhnout lepší ergonomie práce na vašem pracovišti.

Před vlastním výběrem vhodné nízkoprofilové zvedací plošiny zvažte všechny aspekty a podmínky, za kterých bude plošina ve vašem provozu fungovat. Technické údaje pro každý model naleznete na této stránce.

Nevíte si rady s výběrem zvedací plošiny?
Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Aktivní filtry