Filtrovat podle

Zdvih [mm] EdmoLift

Zdvih [mm] EdmoLift

Nosnost [kg] EdmoLift

Nosnost [kg] EdmoLift

Délka desky [mm] EdmoLift

Délka desky [mm] EdmoLift

Šířka desky [mm] EdmoLift

Šířka desky [mm] EdmoLift

Nosnost [kg] Bastian

Nosnost [kg] Bastian

Výška zdvihu [mm] Bastian

Výška zdvihu [mm] Bastian

Pohon Bastian

Pohon Bastian

Typ Bastian

Typ Bastian

Funkce Bastian

Funkce Bastian

Počet stolů Bastian

Počet stolů Bastian

Ovládání Bastian

Ovládání Bastian

Provedení Bastian

Provedení Bastian

Provedení EdmoLift

Provedení EdmoLift

Celková délka [mm] EdmoLift

Celková délka [mm] EdmoLift

Baterie EdmoLift

Baterie EdmoLift

Nabíječka EdmoLift

Nabíječka EdmoLift

Poznámka EdmoLift

Poznámka EdmoLift

RPJ Service - ergonomické zvedací plošiny a stoly

Zvedací plošiny

Zvedací stoly a hydraulické plošiny EdmoLift

Zvedací plošiny a zvedací stoly a naklápěcí plošiny EdmoLift v naší nabídce vám usnadní práci a zvýší efektivitu práce zaměstnanců. Jsou vhodné do výrobních hal, skladů a dalších prostorů!

Zvedací plošiny a zvedací stoly EdmoLift

Zvedací plošiny a zvedací stoly a vertikální zdvižné plošiny (nůžkové či hydraulické plošiny) naleznou své využití ve všech průmyslových oborech, kde je potřeba často zvedat materiál a obráběné kusy, a následně s nimi manévrovat.

Pokud tuto práci vykonávají sami pracovníci bez mechanických pomůcek, hrozí jim kromě únavy a nízké produktivity také vážné pracovní úrazy, bolesti zad či syndrom karpálního tunelu. Z toho následně plynou také pracovní neschopnosti a další zdravotní potíže.

V naší nabídce naleznete výhradně vysoce kvalitní švédské zvedací a hydraulické plošiny EdmoLift, které s sebou přináší mnoho nesporných výhod. Tyto výhody zvedací techniky EdmoLift vám shrneme na následujících řádcích.

Hledáte kvalitní zvedací plošiny? Vyberte si z naší nabídky produktů značky EdmoLift. Náš sortiment zahrnuje i plošiny na zakázku.

Použití zvedacích plošin

Zvedací zařízení EdmoLift mají velmi široké možnosti použití. Prakticky neexistuje žádné omezení, kde a jak mohou být využity. Hydraulické plošiny lze použít nejen v průmyslovém odvětví, ale i v mnoha jiných oblastech.

Zdvihací plošiny EdmoLift vám pomohou kdykoliv, kdy potřebujete zvedat nebo naopak spouštět zboží či jakýkoliv jiný materiál.

EdmoLift a výroba ergonomických zvedacích plošin

Společnost EdmoLift vyrábí do celého světa ergonomické a účinné zvedací plošiny již více než 55 let. Silnou stránkou výrobce je nejvyšší kvalita. Zhruba 100 000 plošin z celkem vyrobených 140 000 zvedacích plošin je stále v provozu!

Po celou dobu pracujeme na zvyšování kvality a vývoji našich zvedacích zařízení a výrobků k manipulaci s paletami a jiným materiálem.

Výhody zvedacích plošin a zvedacích zařízení EdmoLift

Stabilita hydraulické plošiny

Na rozdíl od výtahů, jeřábů a manipulátorů vám zvedací plošiny EdmoLift poskytnou stabilní plochu pro zvedání a spouštění materiálů. Riziko náhodného upuštění zvedaného předmětu je mnohem nižší, a navíc nehrozí zasažení pracovníků rozkývaným zavěšeným břemenem.

Nekonečné možnosti výškového nastavení

Zvedací stoly EdmoLift jsou navrženy pro hladké a plynulé zvedání i spouštění břemen do jakékoliv požadované výšky. Danou pozici si zachovávají i při výpadku elektrického proudu.

Univerzálnost zvedací techniky EdmoLift

Zvedací techniku (hydraulické plošiny, stoly a další zařízení) lze vybavit celou řadou doplňků, jako jsou válečkové dráhy, prohlubně v plošinách, zabudované váhy, zábradlí, otočné či naklápěcí systémy nebo plošiny se speciálními upínacími prostředky.

Velkou výhodou zdvihacích plošin EdmoLift je tvrdý nátěr, který výborně odolává poškrábání a za normálních podmínek vydrží mnohem déle. Nátěr je navíc zcela bez toxických látek a emisí. Na výběr jsou všechny odstíny RAL.

Řešení zdvižných plošin a výroba zvedacích plošin na míru

Abyste z investice do hydraulického zvedacího stolu získali maximum, potřebujete často úpravu na míru, proto je v naší nabídce také výroba zvedacích plošin na míru. Někdy se může jednat o jednoduchou úpravu, například větší rozměr plošiny, prohlubeň v plošině nebo zvedací plošina upravená pro prostory firmy. V jiných případech jsou nutná složitější řešení.

Jakkoliv budete potřebovat zvedací plošinu přizpůsobit či upravit, oddělení návrhu EdmoLift je připraveno nalézt pro vás to nejlepší řešení. Stále více zákazníků hledá řešení ušitá na míru jejich činnostem či provozovnám. Více než 40 % prodaných produktů EdmoLift je upraveno dle požadovaných řešení klientů. Dílna EdmoLift pro zvedací plošiny na míru je nyní jedním z našich nejdůležitějších oddělení.

Programovatelnost a mobilita nůžkových plošin

Pohyb zvedacích plošin lze naprogramovat a mohou tak být součástí speciálních manipulačních systémů. Zvedací stoly navíc dodáváme i v mobilním (případně semimobilním) provedení, s kolečky nebo pojezdovými válečky.

Manipulační plošiny se snadným ovládáním

Manipulační plošiny EdmoLift v naší nabídce jsou snadno ovladatelné a usnadňují manipulaci s materiálem. Jsou jednoduché a výkonné, přičemž je lze všestranně využít. Hlavní výhodou manipulačních plošin EdmoLift je stabilita a ergonomie. Vybírat můžete z mnoha typů plošin, které vám budou všestranným pomocníkem. Plošiny lze navíc vylepšit pomocí řady příslušenství, které ještě více usnadní manipulaci s materiálem.

Zvedací stoly s širokým výškovým rozsahem

Nabízíme zvedací plošiny a zvedací zařízení pro instalaci do jámy, kde je složená výška na absolutní nule nebo hydraulické plošiny určené k instalaci na podlahu. V našem sortimentu jsou plošiny vybavené několikanásobnými nůžkami pro zvedání do velkých výšek.

Součástí naší nabídky jsou také nízko profilové zvedací stoly, které se díky minimální složené výšce instalují přímo na podlaze a není tedy nutná příprava jámy.

V nabídce máme také vertikální zdvižné plošiny EdmoLift s vertikálními dvojitými a trojitými nůžkami, které umožní dosáhnout většího výškového rozdílu ve vašem provozu. Jsou tvořeny jedním zvedacím stolem, vybaveným několika nůžkovými rameny na sobě. To umožňuje dosáhnout většího výškového rozdílu ve srovnání s tím, co nabízí jednoduchý nůžkový zvedací stůl.Vertikální zdvižná plošina EdmoLiftse dá použít jako zvedací plošina, zvedák palet, pracovní stůl nebo výtah. Ve srovnání s tradičním nákladním výtahem poskytují vertikální zvedací stoly EdmoLift racionální a nákladově efektivní řešení.

Plošiny s minimálními nároky na údržbu

Zvedací plošiny EdmoLift jsou robustní stroje navržené tak, aby vám sloužily dlouhé roky pouze s minimální údržbou. Díky vysoké kvalitě provedení jsou vhodné i do více zatěžovaných provozů.

Ergonomický návrh zlepšuje pracovní prostředí i zisk firmy

Kvalitní ergonomie strojů má významný vliv na pracovní prostředí a obsluhu zařízení. Naším cílem je usnadnit pracovníkům přístup k materiálu. Jedině tak je dosaženo lepší účinnosti pracovního výkonu a zejména udržení dobrého zdravotního stavu zaměstnanců.

Máme více než 55 let zkušeností s řešením ergonomických výrobků. Dobře promyšlená ergonomie nemá vliv pouze na snazší obsluhu zařízení, ale též významně ovlivňuje efektivitu a zisk firmy.

Zdraví a spokojení zaměstnanci, kteří se cítí dobře ve svém pracovním prostředí, odvádějí mnohem kvalitnější práci. Nevhodné pracovní prostředí a zejména špatná ergonomie strojů, jež zaměstnanci obsluhují, bohužel způsobuje častější nemoci a úrazy, které samozřejmě následně hradí firma (nemocenská, náklady na zaškolení dočasného zástupů zaměstnance). Proto se společnosti vyplatí investovat do strojů s kvalitní a propracovanou ergonomií.

Ergonomická řešení byla a jsou jedním ze základních pilířů obchodního konceptu firmy EdmoLift, již od jejího založení před více než 50 lety. První hydraulické plošiny toho byly důkazem. Výborně usnadňovaly práci uživatelům a jejich vývoj proto dále pokračoval.

Výzkum, vývoj a inovace – výroba zvedacích plošin

Společnost EdmoLift si zakládá na pečlivém výzkumu a vývoji svých produktů. Na základě toho provádí nové inovace, které ještě více zefektivní práci se stroji. Příkladem je naše jedinečná naklápěcí plošina.

Také nízko profilová zvedací plošina a UC 60 prošli významnými inovacemi. Patentovaná naklápěcí plošina EdmoLift, která kombinuje zvedání a náklon v jednom, má mnoho ergonomických výhod a je populární v automobilovém průmyslu.

Dalším příkladem, jak mohou být zvedací zařízení ještě ergonomičtější, jsou prohlubně v plošinách a otočné stoly. Cílem je vždy dostat materiál co nejblíže k pracovníkovi a usnadnit mu tak práci.

Zvedací zařízení šetří zdraví zaměstnanců

Zaměstnanci by měli dělat co nejméně zbytečných pohybů. Šetří se tak nejen jejich tělo, ale i čas a peníze. Pokud během vykonávání práce často opakují špatný pohyb, mohou i malé zátěže vést k únavovým poraněním a zdravotním potížím.

Stále více zákazníků si uvědomuje, že je třeba zařízení i ke zvedání lehkých položek, například potravin v obchodě nebo pro zdvihání kancelářských materiálů ve skladu. To je oblast, ve které naše pracovní zvedáky pracují skvěle.

EdmoLift neustále pracuje na tom, aby byl v čele vývoje a mohl tak nabízet nejlepší a nejúčinnější ergonomická řešení.

Věříme, že co je dobré pro člověka, to má pozitivní vliv také na jeho produktivitu!

Zvedací technika a zdvihací zařízení EdmoLift napomáhá k vyšší efektivitě práce.

Kromě toho, že zvedací technika a zdvihací zařízení EdmoLift šetří zdraví zaměstnanců, ergonomie a řešení na míru také zvyšují produktivitu zaměstnanců. Díky tomu dělají svoji práci efektivněji a s chutí. Mohou tak dosahovat vyšších výkonů a prokazovat lepší výsledky své práce. To firmě samozřejmě ruku v ruce přináší vyšší zisky, schopnost zpracovat větší objem práce a zajišťuje nové zakázky. Pro zaměstnance to znamená více pracovních příležitostí. Efekt zařazení zvedací techniky EdmoLift do výroby nebo průmyslového areálu je tak vícenásobný.

Široká nabídka zvedacích a hydraulických plošin

V naší nabídce naleznete více než 320 standardních výrobků a řadu dalšího příslušenství. Tento bohatý výběr zvedacích stolů a doplňků nám umožňuje připravit vám vhodnou nabídku dle vašich požadavků a potřeb, na míru vašemu podnikání.

Firma EdmoLift má nejširší nabídku k manipulaci s materiálem a paletami na trhu. Součástí výběru jsou malé i velké zvedací plošiny, zvedací vozíky, nerezové výrobky, naklápěče, zásobníky palet a sloupové výtahy.

S takto širokou nabídkou dokážeme vyřešit téměř jakýkoliv požadavek, který může zákazník mít. Současně jsme schopni najít další možnosti a nabídnout vám více efektivních řešení.

Zvedací zařízení dle vašich potřeb

Požadavky na zvedací stoly a hydraulické plošiny v různých odvětvích průmyslu se diametrálně odlišují.

V dřevozpracujícím průmyslu se často přesouvají dlouhé náklady, zde je správným řešením zvedací plošina s dvojitými horizontálními nůžkami.

V klasickém strojírenství dochází k častější manipulaci s paletami, potřebnou lepší ergonomii tudíž poskytne standardní zvedací plošina s jednoduchými nůžkami nebo plošina naklápěcí.

Průmyslová odvětví mají požadavky na nejvyšší čistotu. Jedná se například o farmaceutický, potravinářský nebo chemický průmysl. Tato odvětví se zaměřují na výrobky z nerezové oceli, které se snadno čistí a udržují.

EdmoLift také vyvíjí řešení pro nová použití, mimo tradiční průmyslová odvětví, například v obchodu, službách, distribuci a přepravě.

V současnosti má EdmoLift přibližně 320 standardních výrobků a mnoho dalšího příslušenství. Naším cílem je nabídku ještě rozšířit, a uspokojit tak potřeby co možná nejširšího okruhu uživatelů. Proto investujeme do celkové perspektivy a dalšího vývoje a výroby zvedacích plošin pro vytvoření co nejširší nabídky, abychom mohli nabídnout vhodné řešení jakéhokoliv požadavku našich zákazníků.Podkategorie

 • Jednonůžkové zvedací plošiny

  V naší nabídce naleznete jednonůžkové zvedací plošiny EdmoLift, které jsou jednoduché, výkonné a všestranně použitelné. Usnadněte si manipulaci s materiálem!

 • Horizontální dvojité nůžky

  Vyberte si z naší nabídky dvojitých horizontálních plošin o délce až 6 metrů.

 • Vertikální dvojité a trojité nůžky

  V naší nabídce naleznete zvedací plošiny EdmoLift s vertikálními dvojitými a trojitými nůžkami, které vám umožní dosáhnout většího výškového rozdílu ve vašem provozu.

 • Nízkoprofilové zvedací plošiny

  Hledáte nízkoprofilové zdvihací plošiny? Vyberte si z naší nabídky plošin EdmoLift se složenou výškou 80–100 mm.

 • Nízkoprofilové plošiny tvaru 'U' a 'E'

  V naší nabídce naleznete nízkoprofilové zvedací plošiny EdmoLift, které zlepšují ergonomii práce, zvyšují flexibilitu a snižují náklady na instalaci. Rádi vám poradíme s výběrem!

 • Plošiny pro nepřetržité provozy

  V naší nabídce naleznete jednonůžkové zvedací plošiny EdmoLift, které jsou jednoduché, výkonné a všestranně použitelné. Usnadněte si manipulaci s materiálem!

  HD zvedací plošiny

  Jednonůžkové zvedací plošiny EdmoLift jsou největší skupinou v naší nabídce. Vybrat si můžete z mnoha různých typů, všechny jsou stejně přizpůsobivé, stabilní a ergonomické. Jednonůžková zvedací plošina vám bude jednoduchým, ale výkonným a všestranným pomocníkem.

  Jak fungují nůžkové plošiny?

  Nůžkové plošiny jsou jednoduché a všestranně použitelné, ale zároveň výkonné. Slouží k manipulaci s paletami, ale také k naložení těžkých materiálů. Nožnicové plošiny jsou jádrem nabídky EdmoLift. Jedná se o největší skupinu výrobků EdmoLift. Jsou to jednoduché nůžky dostupné v řadě designů, přičemž všechny jsou stejně flexibilní, stabilní a mají kvalitní ergonomické provedení.

  Využití jednonůžkové zvedací plošiny

  Jednonůžkový zvedací stůl se často používá jako nástroj pro manipulaci s materiálem přímo na podlaze výrobního závodu nebo jako pomocník k naložení nákladního vozu či dodávky na venkovní nakládací rampě.

  Nůžková zvedací plošina je univerzální pomocník o chvályhodné nosnosti od 500 kg až do 10 000 kg, nabízející celou řadu výkonů a modelů. Díky tomu ji můžete využít prakticky pro jakoukoliv potřebu. Hlavními uživateli našich jednonůžkových zvedacích plošin jsou nejen průmyslové společnosti, ale tyto plošiny dodáváme také do distribučních center, skladů, obchodů, výrobních areálů a dalších provozoven.

  Jaké jsou výhody nůžkové plošiny?

  Nůžkové plošiny vyhoví většině požadavků a jsou všestranně použitelné. Jsou vysoce ergonomické, flexibilní a stabilní. Vybírat můžete z široké škály modelů a parametrů podle potřeb vašeho provozu. Součástí je komplexní příslušenství pro přizpůsobení nožnicové plošiny dle přání zákazníka. Plošiny jsou vybaveny bezpečnostními pádovými ventily a mechanickými zámky pro údržbu. Nosná plocha nevyžaduje údržbu. Standardní modely zahrnujovládání s možnosti naprogramovat různé funkce nůžkové plošiny.

  Jak je zajištěna bezpečnost u nůžkových plošin?

  U zdvihacích zařízení, a to i v případě nůžkových plošin, je základní podmínkou zajištění bezpečnosti práce. Nůžkové plošiny EdmoLift mají na všech čtyřech stranách bezpečnostní lišty proti skřípnutí. Pohyblivé součásti jsou instalované v bezpečnostní vzdálenosti, elektrický systém dosahuje stupně ochrany IP54. Plošiny obsahují 24 V DC řídící jednotku a spínací zařízení s nouzovým spínačem pro případ nebezpečí. Plošiny mají také ochranu proti přetížení.

  Naše nabídka jednonůžkových zdvihacích stolů

  Všechny modely ve skupině jednonůžkových zdvihacích stolů, které začínají na T (modely T), můžeme přizpůsobit specifickým požadavkům koncových uživatelů. Nůžkové plošiny řady T jsou vyráběné ve Švédsku a vyznačují se nejvyšší kvalitou. Pro příklad, ramena nůžek na většině zvedacích plošin řady T jsou vyrobena ze čtvercových tyčí KKR, aby byla zajištěna nejlepší podélná stabilita. Nožnicové plošiny v řady T jsou nejlepší volbou pro náročná použití.

  Každá nůžková zvedací plošina může být dodávána v různých barvách a s řadou doplňků. V naší nabídce jsou také různé alternativy ovládání plošin, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly individuálním požadavkům zákazníka.

  Nůžkové plošiny k použití do intenzivních prostorů

  Většina modelů plošin může být upravena pro použití ve velmi intenzivních provozech. Funkčnost jednoduchých nůžkových zvedacích plošin lze vylepšit pomocí řady příslušenství. Vybírat můžete z široké nabídky doplňků, mezi které se řadí například: mobilní podvozek, sklopné plechy, bezpečnostní zábradlí, válečkové dopravníky nebo otočné stoly či nožní ovládací jednotky.

  Před vlastním výběrem vhodné jednonůžkové zvedací plošiny zvažte všechny aspekty a podmínky, za kterých bude plošina ve vašem provozu fungovat. Technické údaje pro každý model naleznete na této stránce.

  Nevíte si rady s výběrem zdvihací nůžkové plošiny?
  Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

 • Nerezové plošiny

  Nerezové zvedací plošiny nabízejí řadu výhod, včetně vysoké odolnosti vůči korozivním látkám, snadného čištění a dlouhé životnosti. Díky těmto vlastnostem jsou ideální volbou pro manipulaci s materiálem v potravinářském průmyslu, farmaceutickém průmyslu, chemickém průmyslu a v jiných prostředích, kde se vyžaduje vysoká úroveň hygieny.

  Moderní plošiny mohou být vybaveny také pokročilými funkcemi, jako jsou integrované bezpečnostní senzory, ovládací panely pro uživatele a programovatelné paměťové pozice.

 • Plošiny na auta

  V naší nabídce naleznete jednonůžkovou zvedací plošinu EdmoLift vhodnou pro osobní automobily, která má nosnost až 4500 kilogramů. Usnadněte si přesun automobilů, motocyklů nebo jiných menších dopravních prostředků mezi několika podlažími!

 • Automatické přizvedávání palety
 • Naklápěcí zvedací plošiny

  V naší nabídce naleznete naklápěcí zvedací plošiny, které vám usnadní nakládání a vykládání zboží do boxů. Ulehčete si manipulaci se zbožím díky kvalitním naklápěcím plošinám.

 • Sloupové zvedáky palet

  Sloupové zvedací plošiny umožní paletu se zbožím nejen zvednout, ale také případně naklonit. Máme širokou nabídku sloupových plošin TSL, TSE a TSLN.

 • Mobilní nůžkové plošiny

  Mobilní zvedací plošiny a zvedací vozíky EdmoLift vám usnadní přístup do hůře dostupných míst. Ulehčete si montáž, zvedání či přepravu zboží!

 • Doplňky zvedacích plošin

  Široký sortiment doplňků ke zvedacím plošinám splní i náročné požadavky zákazníků.

 • Mobilní sloupové plošiny

  V naší nabídce naleznete mobilní sloupové aku plošiny EdmoLift, které mají bezkonkurenční manévrovatelnost, zlepší vám pracovní prostředí a usnadní práci.

 • Sloupové plošiny ke stěně

  V naší nabídce naleznete sloupové výtahové plošiny EdmoLift, které vám usnadní manipulaci s těžkými břemeny. Vynikají jednoduchou instalací i nízkými nároky na prostor!

 • Sloupové zvedací plošiny
 • Samonakládací plošiny
 • Stohovač palet

Aktivní filtry