Filtrovat podle

Zdvih [mm] EdmoLift

Zdvih [mm] EdmoLift

Nosnost [kg] EdmoLift

Nosnost [kg] EdmoLift

Délka desky [mm] EdmoLift

Délka desky [mm] EdmoLift

Šířka desky [mm] EdmoLift

Šířka desky [mm] EdmoLift

Vertikální dvojité a trojité nůžky

Vertikální dvojité a trojité nůžky

V naší nabídce naleznete zvedací plošiny EdmoLift s vertikálními dvojitými a trojitými nůžkami, které vám umožní dosáhnout většího výškového rozdílu ve vašem provozu.

Zvedací plošiny s vertikálními dvojitými a trojitými nůžkami

Zdvihací plošiny EdmoLift s vertikálními dvojitými a trojitými nůžkami jsou tvořeny jedním zvedacím stolem, vybaveným několika nůžkovými rameny na sobě. To vám umožní dosáhnout většího výškového rozdílu ve srovnání s tím, co umožňuje jednoduchý nůžkový zvedací stůl.

Vertikální dvojité a trojité nůžkové zvedací plošiny EdmoLift lze použít jako pracovní plošiny, zvedáky palet, pracovní stoly nebo výtahy. Ve srovnání s tradičním nákladním výtahem poskytují vertikální zvedací stoly EdmoLift racionální a nákladově efektivní řešení.

Vertikální zdvihací plošiny lze přizpůsobit vašim požadavkům

EdmoLift nabízí velmi široký výběr nůžkových vertikálních plošin. V nabídce jsou různé modely o nosnosti 200 kg až 8 000 kg a s rozsahem zdvihu od 1 170 mm do 6 000 mm. Dvojité a trojité nůžkové zvedací stoly jsou k dispozici v různých barvách, s řadou volitelných doplňků nebo ovládacích jednotek, vše je navíc přizpůsobeno potřebám a požadavkům zákazníka. Většina modelů je dokonce k dispozici v Heavy Duty provedení pro intenzivně zatěžované provozy.

Větší funkčnosti lze dosáhnout pomocí doplňků. K vertikálním plošinám můžeme doplnit různé druhy mobilních podvozků, ochranné zábradlí, branky, nakládací sklopné plechy, koncové spínače a různé typy řídicích jednotek.

Před vlastním výběrem vhodné plošiny zvažte všechny aspekty a podmínky, za kterých bude vertikální zvedací plošina ve vašem provozu fungovat.

Nevíte si rady s výběrem vertikální zdvihací plošiny?
Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.Aktivní filtry