RPJ Service - mobilní sloupové plošiny

Mobilní sloupové plošiny

V naší nabídce naleznete mobilní sloupové aku plošiny EdmoLift, které mají bezkonkurenční manévrovatelnost, zlepší vám pracovní prostředí a usnadní práci.

Mobilní sloupové aku plošiny

Naše mobilní sloupové aku plošiny EdmoLift jsou nejbezpečnějším a nejvhodnějším manipulačním prostředkem na trhu! To zejména díky rovnoměrnému rozložení jejich váhy na všech čtyřech kolech, krátkému rozvoru i nízké hmotnosti samotné jednotky.

Mobilní aku zvedací plošiny mohou manipulovat se zatížením až 300 kg. Pomohou vám spolehlivě zlepšit pracovní prostředí a příjemně usnadnit práci, což vede k vyšší ziskovosti vaší firmy.

Výhody mobilních sloupových plošin

Mobilní sloupové plošiny EdmoLift nabízejí celou řadu výhod pro zefektivnění práce při zvedání nákladu a zvýšení bezpečnosti na pracovišti.

 • Bezkonkurenční manévrovatelnost – kompaktní design usnadňuje bezproblémovou manipulaci v omezených prostorách. Vynikající rozložení hmotnosti na platformě umožňuje snadné ovládání i přesun nákladu.

 • Zvýšená bezpečnost – mobilní zvedací plošiny nabízí ke zvedání těžkých břemen bezpečnou stabilní platformu, která je doplněna o bezpečnostní funkce, jako je automatické vypnutí nabíjení, když je akumulátor plně nabitý.

 • Všestrannost – najdou uplatnění v různých průmyslových odvětvích. Díky širokému množství doplňkového příslušenství a možnosti nastavení výšky zdvihu a šířky rámu podvozku se skvěle přizpůsobí vašim potřebám.

 • Ergonomie – sloupové plošiny umožňují uživatelům pracovat v pohodlnějších pozicích, což minimalizuje riziko pracovních úrazů. Manipulace s materiálem je snadná, bez nutnosti fyzické námahy.

 • Účinnost a produktivita – rychlé zvedání a spouštění nákladu umožňuje snížit čas potřebný pro manipulaci s materiálem a tím zvýšit celkovou produktivitu práce.

 • Nízké provozní náklady – mobilní zvedací plošiny disponují robustní konstrukcí a kvalitními materiály, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Počet oprav nebo výměn poškozených součástek se tak snižuje na minimum.

 • Ekologický provoz – oproti tradičním vysokozdvižným vozíkům představuje bateriový provoz nižší emise a hlučnost.

Výbava mobilních sloupových aku plošin

Standardní výbavou každé mobilní aku plošiny je nabíječka s funkcí zamezení přebití baterie pomocí automatického vypnutí. Tato praktická funkce pomáhá prodloužit životnost baterie a také zajistit vyšší bezpečnost během nabíjení.

Všechny modely sloupových plošin disponují možností modifikace podvozku. K dispozici jsou různé rámy podvozků s různorodými roztečemi a délkami, takže se mohou snadno přizpůsobit libovolným pracovním podmínkám a přáním zákazníka. Některé modely dokonce disponují nastavitelnými podvozky, což zvyšuje jejich flexibilitu a umožňuje je použít na odlišné typy povrchů a prostředí.

Mobilní aku plošina poskytne bezkonkurenční manévrovatelnost

Sloupová plošina EdmoLift má díky umístění zvedacího sloupu na zadní straně podvozku téměř dokonalé rozložení hmotnosti a poskytuje bezkonkurenční manévrovatelnost. Uživatel může s těžkými břemeny snadno manévrovat jak v úzkých, tak špatně dostupných prostorech.

Další významnou vlastností mobilní aku plošiny EdmoLift je extrémně kompaktní design, který usnadňuje její údržbu a čištění. Sloupovou plošinu lze snadno skladovat a přepravovat, což ocení firmy hledající maximální funkčnost s minimálními požadavky na údržbu.

Další vlastnosti a výhody aku plošin EdmoLift

 • Rychlostní režimy – každá sloupová plošina (v závislosti na modelu) je vybavena jednorychlostním, nebo dvourychlostním režimem zvedání a spouštění, což umožňuje jednoduché přizpůsobení rychlosti pro konkrétní úkol.

 • Nabíječka baterií s inteligentním vypínáním – chytrá nabíječka s funkcí automatického vypnutí automaticky detekuje, kdy je baterie plně nabitá, a přeruší napájení, což zabraňuje přebití a prodlužuje životnost akumulátoru.

 • Přizpůsobitelnost – mobilní aku plošiny se snadno přizpůsobí vašim specifickým požadavkům, aby vyhovovaly specifickým potřebám vašeho provozu (vyšší výška zdvihu, širší rámy podvozku atd.).

 • Doplňky a vybavení – k dispozici je pestrý výběr nástrojů a příslušenství, jako jsou platformy pro speciální účely, manipulátory s cívkami, V-kolébky pro bezpečné uchopení nákladu, rámy podvozku a různé řídicí jednotky pro jednoduché ovládání.

 • Nejvyšší rychlost zdvihu na trhu – naše plošiny nabízí nejvyšší rychlost zdvihu, která dle rychlostního režimu dosahuje 125 nebo 270 mm/s. Vysoká rychlost zdvihu umožňuje rychlejší manipulaci s nákladem a zvyšuje produktivitu práce.

 • Nerezové provedení – v nabídce jsou k dispozici také modely v nerezovém provedení, které jsou ideální pro použití v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, kde jsou kladeny vysoké požadavky na čistotu a odolnost proti korozi. 

Před zakoupením aku plošiny pečlivě zvažte všechny aspekty a podmínky, ve kterých bude zařízení provozováno. Prohlédněte si technické údaje jednotlivých modelů na naší webové stránce, abyste našli ideální řešení pro vaše potřeby.

Nevíte si rady s výběrem zvedací plošiny? 

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Aktivní filtry