RPJ Service - mobilní sloupové plošiny

Mobilní sloupové plošiny

V naší nabídce naleznete mobilní sloupové aku plošiny EdmoLift, které mají bezkonkurenční manévrovatelnost, zlepší vám pracovní prostředí a usnadní práci!

Mobilní sloupové aku plošiny

Naše mobilní sloupové aku plošiny EdmoLift jsou nejbezpečnějším a nejvhodnějším manipulačním prostředkem na trhu! To zejména díky rovnoměrnému rozložení jejich váhy na všech čtyřech kolech a krátkému rozvoru i nízké hmotnosti samotné jednotky.

Mobilní aku zvedací plošiny mohou manipulovat se zatížením až 300 kg. Pomohou vám spolehlivě zlepšit pracovní prostředí a příjemně usnadnit práci, což vede k vyšší ziskovosti vaší firmy.

Výbava mobilních sloupových aku plošin

Standardní výbavou každé mobilní aku plošiny je nabíječka s funkcí zamezení přebití baterie pomocí automatického vypnutí.

Všechny modely můžeme vybavit různými rámy podvozků s různorodými roztečemi a délkami. Některé modely sloupových plošin dokonce disponují nastavitelnými podvozky.

Mobilní aku plošina poskytne bezkonkurenční manévrovatelnost

Díky umístění zvedacího sloupu na zadní straně podvozku má sloupová plošina EdmoLift téměř dokonalé rozložení hmotnosti a poskytuje bezkonkurenční manévrovatelnost.

Aku plošina EdmoLift má extrémně kompaktní konstrukci, díky čemuž se také velmi snadno udržuje a čistí.

Další vlastnosti a výhody aku plošin EdmoLift:

  • Jednorychlostní nebo dvourychlostní funkce pro zvedání a spouštění (v závislosti na modelu)
  • Nabíječka baterií s funkcí automatického vypnutí
  • Snadno přizpůsobitelné vašim specifickým požadavkům (vyšší výška zdvihu, širší rámy podvozku atd.)
  • Široká škála nástrojů a možností, jako jsou platformy, manipulátory s cívkami, v-kolébky, řídicí jednotky a rámy podvozku
  • Nejvyšší rychlost zdvihu na trhu – 125 a 270 mm/s
  • Možnost nerezového provedení pro potravinářský a farmaceutický průmysl

Před vlastním výběrem vhodné aku plošiny zvažte všechny aspekty a podmínky, za kterých bude plošina ve vašem provozu fungovat. Technické údaje pro každý model naleznete na této stránce.
Nevíte si rady s výběrem zvedací plošiny?
Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Aktivní filtry