RPJ Service - naklápěcí zvedací plošiny

Naklápěcí zvedací plošiny

V naší nabídce naleznete naklápěcí zvedací plošiny, které vám usnadní nakládání zboží do boxů a vykládání z boxů. Ulehčete si manipulaci se zbožím díky kvalitní naklápěcí plošině!

Naklápěcí zvedací plošiny

Chcete zlepšit ergonomii práce? Zvedací a naklápěcí plošiny vám usnadní nakládání zboží do boxů a vykládání z boxů. Zvedací plošina se zvedá nebo spouští do jakékoliv požadované výšky, která je v rozsahu pohybu dané plošiny. Konkrétně naklápěcí plošiny jsou vybaveny paralelními zvedacími rameny a mají integrovanou funkci naklápění.

Díky této unikátní konstrukci může stejná jednotka břemeno zvedat či naklápět v rozsahu od + 5°do – 40°. Naklápěcí plošiny Armlift s platformou ve tvaru písmene U mají nejnižší složenou výšku na světě. Palety nebo vozíky lze s těmito plošinami zvedat přímo z podlahy.

Nabídka naklápěcích plošin

V naší nabídce naleznete naklápěcí zvedací plošiny Armlift, které nabízí ergonomické pracovní místo s dostatkem prostoru pro nohy a pohodlnou pracovní polohou. Tyto plošiny mají navíc bezkonkurenční přístupnost.

Plošiny Armlift jsou vhodné pro pracoviště, kde dochází k manipulaci se zbožím nebo součástkami na paletách, v klecích, v gitterboxech nebo v kontejnerech. Vzhledem k tomu, že zvedací plošina Armlift se naklápí směrem k obsluze, je ideální k použití s vysokými boxy či kontejnery.

Naklápěcí plošiny ve tvaru U

Modely s naklápěcí plošinou ve tvaru U mají platformu ve spodní poloze, ve výšce pouhých 6 mm. Mohou tedy zvedat palety a boxy přímo z podlahy. V nabídce jsou standardní modely naklápěcích plošin s kapacitou 750 – 1 500 kg. Na zakázku lze ale vyrobit plošiny s vyšší kapacitou.

Pákové plošiny nejen, že výrazně zvyšují produktivitu, ale současně snižují riziko pracovních úrazů a eliminují situace, kdy se obsluha plošiny musí natahovat, ohýbat nebo kroutit. Pokud se totiž osoba musí pro dosáhnutí na zboží v boxu natahovat, hrozí riziko vzniku bolestí zad a časových ztrát.

Na naklápěcí plošině se naložené boxy a palety zvednou do optimální výšky a nakloní se do požadovaného pracovního úhlu. Dojde-li ke změně zboží na paletě, je možná i změna pracovního úhlu tak, aby se udržovala optimální, ergonomická, rychlá a pohodlná poloha. Vyberte si z naší široké nabídky naklápěcích zvedacích plošin takovou, která bude vyhovovat vašim požadavkům.
Nevíte si rady s výběrem?
Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Aktivní filtry