RPJ Service - sloupové zvedací plošiny

Sloupové zvedací plošiny

Účinné a bezpečné sloupové zvedací plošiny ProfiLift

Minimální požadavky na prostor, maximální výkonnost, vyrobeno v Německu. Sloupové zvedací plošiny splňují očekávanou bezpečnost a jsou certifikovány podle DIN EN ISO 9001:2015. Výroba řady ProLift i zvláštních zařízení vyhovuje předpisům CE, vše je 100 % vyráběno v Německu.

Použití sloupových zvedacích plošin

Sloupové zvedací plošiny pro intenzivní použití v automotive, logistice i průmyslu.

Řešení na míru

Díky kompletní výrobě ProfiLiftu mohou být kromě standardních modelů vyvinuty i modely, které jsou přizpůsobeny vašim individuálním představám a otestovány podle požadavků CE.

Ergonomie a návratnost k harmonii.

Význam ergonomie na pracovišti roste. Fyzická zátěž zaměstnanců by měla být co nejnižší, aby se minimalizovala pracovní neschopnost. Zejména při trvalém zvedání může nedostatečné vybavení vést k nesprávné pracovní poloze a způsobit značné poškození zdraví. Vyvinuli jsme produkt pro ergonomickou práci a vyšší produktivitu.

Produktová řada ProfiLift zvedá krabice, palety a vozíky s celkovým nákladem až 750 kg do požadované pracovní výšky a je nekonečně nastavitelná. Díky své kompaktní konstrukci lze ProfiLift snadno integrovat do: výrobních i montážních linek, propojení strojů.

Sloupová zvedací plošina Bastian ProfiLift – pevná instalace s ukázkami použití

Sloupová zvedací plošina Bastian ProfiLiftPodkategorie

Aktivní filtry