RPJ Service - sloupové zvedáky palet

Sloupové zvedáky palet

Sloupové zvedací plošiny umožní paletu se zbožím nejen zvednout, ale také případně naklonit. Máme širokou nabídku sloupových plošin TSL, TSE a TSLN.

Sloupové zvedací plošiny

Sloupové zvedací plošiny – jinak také zvedáky palet, vám umožní paletu se zbožím nejen zvednout, ale také případně naklopit. V naší nabídce máme sloupový paletový zvedák EdmoLift, který zvedne materiál do pracovní výšky až 980 mm. Ze třech stran vám ponechá volný prostor, díky čemuž získáte vynikající přístup. Sloupová plošina vám usnadní a zefektivní práci.

Díky doplňkovému madlu se sloupový zvedák stává mobilním. To přináší dvě velmi praktické výhody. Může být snadno přemístěn při úklidu a lze jej používat na více místech. Investice do sloupové zvedací plošiny je díky tomu ještě výhodnější a efektivnější.

Jak používat sloupový zvedák? Paletu, kontejner nebo gitterbox na něj lze umístit pomocí ručního paletového vozíku nebo vysokozdvižného vozíku.

Sloupové plošiny TSL, TSE a TSLN

V naší nabídce naleznete tyto modely sloupových plošin: TSL, TSE, TSLN a ColumnTSL. Modely TSL mají minimální výšku 70 mm a model TSE pouhých 10 mm. Sloupový paletový zvedák TSLN má funkci naklápění až do úhlu 40° doleva nebo doprava. To významně usnadňuje práci obsluhy. Vytvoří se optimální pracovní prostor, kde se obsluha nemusí natahovat a otáčet pro zboží, a také poskytne dokonalý přehled o produktech v boxu.

Sloupové plošiny TSL a TSLN jsou vybaveny základovým rámem tvaru T pro optimální ergonomii práce. Nic tedy obsluze nebrání v pohybu ze třech stran boxu. Pracovník se může během nakládky a vykládky zboží dostat co nejblíže k produktům.

Široký výběr zvedacích plošin

U modelů o nosnosti od 750 kg – 1 500 kg a s možností výroby zvedáku na zakázku můžeme našim zákazníkům nabídnout velmi široký výběr sloupových zvedacích plošin.

Usnadněte sobě nebo svým zaměstnancům práci během nakládky a vykládky zboží. Sloupové zvedáky palet vám významně pomohou zefektivnit práci a ušetřit mnoho času!
Potřebujete poradit s výběrem?
Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Aktivní filtry