RPJ Service - sloupové výtahové plošiny ke stěně

Sloupové plošiny ke stěně

V naší nabídce naleznete sloupové výtahové plošiny EdmoLift, které vám usnadní manipulaci s těžkými břemeny. Vynikají jednoduchou instalací i nízkými nároky na prostor!

Sloupové výtahové plošiny EdmoLift

Nákladní sloupové výtahové plošiny EdmoLift se používají k manipulaci s těžkými břemeny mezi dvěma nebo více patry. Mají vysokou provozní bezpečnost a stabilitu. Robustní konstrukce sloupového výtahu umožňuje maximální zdvih až 12 metrů, přičemž výtah nemusí být instalován v jámě. Lze jej namontovat ke stávající stěně nebo do samostatné šachty s jištěnými dveřmi.

Sloupová výtahová plošina je vybavena externí pohonnou jednotkou a řídicí systém sloupového výtahu disponuje dvěma dorazy s funkcí plynulého startu a zastavení. Součástí sloupového výtahu jsou také dvě ovládací jednotky umístěné v nakládacím a vykládacím patře a horní i dolní koncový spínač.

Všechny sloupové výtahové plošiny jsou standardně dodávány ve výškových intervalech po 1 metru, až do maximálního zdvihu 12 metrů. Vynikají jednoduchou a rychlou instalací i nízkými nároky na prostor. Sloupové výtahy jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Usnadní vám práci a pomohou s těžkým nákladem!

Nevíte si rady s výběrem sloupové výtahové plošiny?
Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Podkategorie

  • Nosník u stěny

    Vyberte si z naší nabídky sloupových výtahů s výškou zdvihu až 12 metrů.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.