Vaše ohlasy
Radek V.
Na čem jsme se dohodli, to platilo. Firma a lidé jsou ochotní, spolehliví, zařízení funguje. Tak doufáme, že to nebude příště stát dvojnásobek. :-)
Zjednodušení procesu, zrychlení přenosu dílů, eliminace škod způsobených manuální manipulací.
Zjednodušení procesu, zrychlení přenosu dílů, eliminace škod způsobených manuální manipulací.
Ing. Petr J.